O MNIE:

Jestem prywatnym detektywem, działającym na terenie Wielkiej Brytanii jako "PG Investigations" od 2013 roku.
Generalnie  zasięgiem działania obejmuję całą Anglię, w szczególności Yorkshire.
W celu zapewnienia swoich usług na terenie całej Anglii współpracuję z wieloma agentami i agencjami na terenie Wielkiej Brytanii i całego Świata.
Swoją pracę wykonuję z pasją i pełnym zaangażowaniem, gdyż zawsze marzyłem o tym żeby pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów, szczególnie w czasach gdy Policja jest często bezradna, lub zajęta innymi sprawami. Obywatele pozostają wtedy pozostawieni samymi sobie. Prywatni detektywi nie są ograniczeni rygorystycznymi procedurami lub decyzjami przełożonych stąd tez jedynie od umiejętnosci detektywa, jego wiedzy i pracy operacyjnej zależy czy sprawa zostanie rozwiązana.
W celu zapewnienia Państwu najlepszej obsługi zdobyłem wymagane kwalifikacje które pozwalają mi na świadczenie usług detektywistycznych na terenie Anglii, zgodnie z etyką i w poszanowaniu dla dyskrecji naszych klientów. Rozumiem że natura moich usług wymaga całkowitej dyskreci, stąd tez Państwa dane są przechowywane bezpiecznie, zgodnie z wytycznymi Information Commissioner's Office (ICO) czyli jedynie tak długo jak wymaga tego sprawa. Po zakończeniu sprawy i przekazaniu klientowi materiałów, wszelkie dane klientów są niszczone.


Kwalifikacje w dziedzinie detektywistyki.
Jestem absolwentem Policealnej Szkoły Pracowników Ochrony i Detektywów O'chikara w Białymstoku(Polska). Przez 2 lata edukacji zdobyłem wiedze pozwalajaca na podejmowanie skutecznych działań w dziedzinie detektywistyki.
W celu zaznajomienia się ze standardami angielskimi ukończyłem z wyróżnieniem szkolenie dla prywatnych detektywów z UK Private Investigators Network, której to jestem członkiem.
Członkostwo w sieciach prywatnych detektywów pozwala mi na to aby w razie koniecznosci (również przy współpracy innych agentów) podjąć działania na terenie całej Anglii praktycznie w kazdym momencie.